درباره کیان مهر

                     کشاورزی که با دانش زمین کاشت                  زهر دانش هزاران دانه برداشت

شرکت فنی مهندسی کیان مهر با بیش از ۱۵ سال سابقه در عرصه خدمات، مشاوره، آموزش، تولید، واردات و توزیع نهاده ‌های کشاورزی همواره با هدف کمک به ارتقاء سطح کشاورزی کشور و افزایش میزان تولید در واحد سطح و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی فعالیت می نماید. دیدگاه ما بر ایجاد یک رابطه طولانی و پایدار با کشاورزان و شرکای تجاری ‌مان بنا گردیده است تا ارزش‌ها را بر اساس صداقت، دانش و نوآوری تعیین کنیم.

اولویت در شرکت کیان مهر رفتار مسئولانه، صداقت در ارائه خدمات فنی و مهندسی در جهت افزایش بهره‌ وری و انجام تعهدات با روند توسعه پایدار می باشد. این شرکت با بکارگیری متخصصان کارآزموده کشاورزی در سه بخش ۱- نیاز سنجی ۲- ارزیابی عملکرد ۳ – آموزش و معرفی برترین نهاده ها و نحوه صحیح مصرف برای تمامی فعالان عرصه کشاورزی، ترکیب موفقیت آمیز از دانش، تجربه، لیاقت و کارآیی را ارزش مینهد.

این شرکت درصدد است با استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی آب، خاک و کلینیک گیاه‌پزشکی مدرن و برگزاری کلاس های آموزشی با همکاری نزدیک با کارشناسان و متخصصین مجرب نسبت به بهبود کشاورزی در ایران گام مثبتی بردارد.

این شرکت آبادانی ایران عزیز را رسالتی جاودان و خدمت به تلاشگران عرصه خاک و برگ را وظیفه خود می داند. از بدو تاسیس، آرمان ما این بوده است که با در اختیار گذاشتن مسائل فنی روز و بهترین نهاده های کشاورزی با “شعار صداقت در دانش، کیفیت در محصول” به گونه ای عمل نماید که تنها دغدغه کشاورزان میهن مان، بارش باران و تابش آفتاب باشد.

 

شرکت کیان مهر