توزیع و پخش

شرکت فنی مهندسی کیان مهر با بیش از ۱۵ سال سابقه در عرصه خدمات، مشاوره، آموزش، تولید، واردات و توزیع نهاده ‌های کشاورزی همواره با هدف کمک به ارتقاء سطح کشاورزی کشور و افزایش میزان تولید در واحد سطح و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی فعالیت می نماید. دیدگاه ما بر ایجاد یک رابطه طولانی و پایدار با کشاورزان و شرکای تجاری ‌مان بنا گردیده است تا ارزش‌ها را بر اساس صداقت، دانش و نوآوری تعیین کنیم.

اولویت در شرکت کیان مهر رفتار مسئولانه، صداقت در ارائه خدمات فنی و مهندسی در جهت افزایش بهره‌ وری و انجام تعهدات با روند توسعه پایدار می باشد. این شرکت با بکارگیری متخصصان کارآزموده کشاورزی در سه بخش ۱- نیاز سنجی ۲- ارزیابی عملکرد ۳ – آموزش و معرفی برترین نهاده ها و نحوه صحیح مصرف برای تمامی فعالان عرصه کشاورزی، ترکیب موفقیت آمیز از دانش، تجربه، لیاقت و کارآیی را ارزش مینهد.

این شرکت درصدد است با استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی آب، خاک و کلینیک گیاه‌پزشکی مدرن و برگزاری کلاس های آموزشی با همکاری نزدیک با کارشناسان و متخصصین مجرب نسبت به بهبود کشاورزی در ایران گام مثبتی بردارد.

این شرکت آبادانی ایران عزیز را رسالتی جاودان و خدمت به تلاشگران عرصه خاک و برگ را وظیفه خود می داند. از بدو تاسیس، آرمان ما این بوده است که با در اختیار گذاشتن مسائل فنی روز و بهترین نهاده های کشاورزی با “شعار صداقت در دانش، کیفیت در محصول” به گونه ای عمل نماید که تنها دغدغه کشاورزان میهن مان، بارش باران و تابش آفتاب باشد.

 

 

 

 

2 دیدگاه برای مطلب "توزیع و پخش" ثبت شده است

  1. واقعا سایت پر محتوایی دارید

دیدگاه ارزشمند خود را ثبت نمائید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *